تبلیغات
ایده های امروز - کسب درآمد - پیامک روزانه

کسب درآمد - پیامک روزانه

تاریخ:جمعه 6 مرداد 1391-03:47 ب.ظ

درود بر شما

ایده امروز می تواند به عنوان یک راه برای کسب درآمد استفاده شود مشروط بر اینکه با برنامه ریزی و حوصله دنبال شود و نیز کارفرما در ماه های ابتدایی بدنبال کسب سود و درآمد نباشد.

شما می توانید با راه اندازی یک سرویس ساده تحت وب، شروع به عضو گیری نمایید و هزینه ای را از آنها به عنوان شارژ به صورت پرداخت آنلاین دریافت نمایید. سپس یک پایگاه داده از انواع پیامک ها را تهیه نمایید و سرویس های سایت خود را بر اساس سیاست های خود دسته بندی نمایید و روزانه به کاربران خود سر ساعت معین پیامک مورد نظر را ارسال و از حساب آنها مبلغ مشخصی را کسر نمایید. مثلا فرض کنید پایگاه داده پیامک های من به این صورت دسته بندی شده است:

عاشقانه
مدیریت
موفقیت
آیا می دانید؟
روانشناسی
ادبیات

حال شما در هر دسته بندی پیامک های مختلفی را جمع آوری می نمایید. به عنوان مثال:

ادبیات: 
سر آمد کنون قصهٔ یزدگردبه ماه سفندارمذ روز ارد
ز هجرت سه‌صد سال و هشتادوچار به نام جهان داور کردگار  (شاهنامه)
موفقیت: " بزرگترین لذت در دنیا انجام کاری است که دیگران می گویند نمیتوانی..."

عاشقانه: یک عاشق باید موجودی مستقل و کامل باشد. فردی که بتواند به تنهایی زندگی سالم و صلح‌آمیزی را برای خود رقم بزند. جست‌وجوی آرامش در دیگری یا تکیه به اعتبار، حمایت و پاسخ‌های دیگری، سرشتی ناسالم و حتی مضر برای آدمی در برخواهد داشت. 

و 
.
.
.

حال شما سرویس های سیستم خود را نیز دسته بندی می کنید به عنوان مثال:

سرویس ساعت 8 صبح
سرویس ساعت 14 بعد از ظهر
سرویس شبانه
.
.
.
بنابر سیاست خود خدمات را دسته بندی می کنید و کاربر پس از انتخاب سرویس خود و مرتبط ساختن آن با پیامک های مورد نظر، هزینه ای را به عنوان شارژ پرداخت می کند و سیستم شما سر ساعت معین برای او پیامک های مرتبط را ارسال می کند.

همچنین می توانید در کنار سایت خود خدمات دیگر مانند خرید شارژ و یا خدمات تلفن همراه را نیز ارائه دهید اما هدف باید بر سیستم پیامک باشد تا تمرکز کار منحرف نگردد.